Dom Opieki Chmiel to nowoczesny budynek blisko Białej Podlaskiej – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby codziennie otrzymują dużo dobra i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może liczyć na komfortowy trzeci wiek.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom seniora w Białej Podlaskiej — trzeci wiek w spokojnym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Białej Podlaskiej — w spokojnym położeniu, niedaleko lasu. Wokół budynku znajdują się liczne chodniki i mały park, a niedaleko jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinną przechadzkę. Zachwycająca okolica, harmonia oraz sąsiedztwo lasów zapewnią relaks mieszkańcom.

Przy budynku jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Budynek bez żadnych przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z przemieszczaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych schodów czy też wysokich progów, które utrudniałyby codzienność.

Rozbudowany system kamer

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka zamontowano kamery, których baza mieści się w pokoju pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych spotkań

Spotkania bliskich czy swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przyzywowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego osób starszych

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju aktywności, rekreacyjnych i manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich chętnych mieszkańców.

Piękna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod chmurką.

Domowe dania opracowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego Domu otrzymuje codziennie 5 posiłków odpowiednio zbilansowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby oraz upodobania smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Wizyty rodzinne oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W pogodne dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne wyposażenie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przyzywowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Dodatkowe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych i lekarstw,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe zajęcia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy całodobową opiekę i doraźną pomoc specjalisty w ramach NFZ — gwarancja bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny zespół pracowników dba o to, żeby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i otwarcie. Zapewniamy także doraźną pomoc lekarską w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego Domu.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie dopasujemy ofertę do oczekiwań Twojej kochanej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów spokojnej starości w okolicy Białej Podlaskiej i chcesz wybrać najlepsze miejsce dla bliskiego? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Podpisz umowę z placówką, która w swoją pracę wkłada całą duszę i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja