Dom Opieki Chmiel to innowacyjny ośrodek blisko Zamościa – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym osoby w wieku emerytalnym codziennie otrzymują wiele dobra i serdeczności. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może oczekiwać spokojnej jesieni życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom seniora w Zamościu — jesień życia w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Zamościu — w spokojnej lokalizacji, niedaleko lasu. Wokół budynku znajdują się liczne alejki i niewielki ogród, a niedaleko jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinną przechadzkę. Zachwycająca okolica, harmonia i sąsiedztwo lasów zapewnią odprężenie mieszkańcom.

Przy budynku jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Dom bez żadnych barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z poruszaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych schodów i wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Nowoczesny monitoring

Dbamy o najlepszą jakość bezpieczeństwa, więc na terenie całego Domu Opieki zamontowano kamery, których centrala mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych wizyt

Spotkania bliskich i swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W słoneczne dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego osób starszych

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju zajęć terapeutycznych, rekreacyjnych i artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich chętnych pensjonariuszy.

Piękna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu.

Pyszne dania zaplanowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy pensjonariusz otrzymuje codziennie 5 potraw odpowiednio zbilansowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby i preferencje smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Spotkania rodzinne czy swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W pogodne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie znajduje się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przywoławczy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Dodatkowe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych i leków,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe zajęcia z fizjoterapeutą, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Oferujemy całodobową opiekę oraz doraźną pomoc lekarza w ramach NFZ — gwarancja bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny personel dba o to, żeby każdy mieszkaniec czuł się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i otwarcie. Zapewniamy również doraźną pomoc lekarską w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego Domu.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie dostosowujemy ofertę do potrzeb Twojej kochanej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów opieki dla osób starszych w pobliżu Zamościa i chcesz wybrać najlepsze miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na krótkie pobyty. Nawiąż współpracę z placówką, która w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja