Dom Opieki Chmiel to innowacyjny ośrodek blisko Bychawy – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby każdego dnia dostają wiele ciepła i serdeczności. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może liczyć na spokojną jesień życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Bychowej — jesień życia w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Bychowej — w spokojnej lokalizacji, niedaleko lasu. Dookoła budynku znajdują się liczne chodniki i mały park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinny spacer. Urzekająca okolica, spokój oraz sąsiedztwo lasów zapewnią relaks mieszkańcom.

Przy Domu Opieki znajduje się duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Dom bez żadnych przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających kłopoty z przemieszczaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni czy też wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Nowoczesny system monitoringu

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Domu Opieki zamontowano kamery, których centrala mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych wizyt

Wizyty bliskich i swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W pogodne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje meble, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego pensjonariuszy

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju zajęć terapeutycznych, ruchowych i artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich chętnych mieszkańców.

Piękna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod gołym niebem.

Smaczne dania skomponowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego Domu otrzymuje codziennie 5 dań odpowiednio zbilansowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby i upodobania smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Odwiedziny rodzinne oraz swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W słoneczne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Dodatkowe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunków i leków,
  • usługi fryzjerskie i kosmetyczne,
  • dodatkowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Oferujemy całodobową opiekę i natychmiastową pomoc specjalisty w ramach NFZ — gwarancja bezpieczeństwa

Nasz wykwalifikowany personel troszczy się o to, aby każdy pensjonariusz czuł się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należyty szacunek i otwarcie. Zapewniamy także natychmiastową konsultację z lekarzem w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego budynku.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie dostosowujemy ofertę do oczekiwań Twojej bliskiej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów spokojnej starości w okolicy Bychawy i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla bliskiego? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Podpisz umowę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja