Dom Opieki Chmiel to nowy ośrodek blisko Dęblina – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym osoby w podeszłym wieku codziennie otrzymują wiele dobra i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może oczekiwać komfortowego trzeciego wieku.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Dęblinie — trzeci wiek w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Dęblinie — w spokojnym położeniu, niedaleko lasu. Wokół domu znajdują się liczne alejki i niewielki ogród, a niedaleko jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinny spacer. Urzekająca okolica, spokój oraz sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy Domu Opieki jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Dom bez jakichkolwiek przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających kłopoty z poruszaniem się. Na terenie całego Domu nie ma żadnych schodów i wysokich progów, które utrudniałyby codzienność.

Rozbudowany monitoring

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka rozlokowano kamery, których centrala mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych spotkań

Odwiedziny rodzinne oraz swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy oraz fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego osób w podeszłym wieku

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację ciekawych ćwiczeń terapeutycznych, rekreacyjnych czy też artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich chętnych pensjonariuszy.

Słoneczna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod gołym niebem.

Domowe posiłki zaplanowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego Domu otrzymuje codziennie 5 dań odpowiednio zbilansowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby i upodobania smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Spotkania bliskich czy swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy oraz fotele. W pogodne dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne wyposażenie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj komfortowo.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przywoławczy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Inne możliwe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych oraz leków,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy całodobową opiekę oraz doraźną pomoc specjalisty w ramach NFZ — gwarancja bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny personel troszczy się o to, żeby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należyty szacunek i otwarcie. Zapewniamy również natychmiastową poradę ze specjalistą w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego budynku.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie przygotujemy ofertę do potrzeb Twojej kochanej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów spokojnej starości w pobliżu Dęblina i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla bliskiego? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Nawiąż współpracę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całą duszę i głębokie zaangażowanie!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja