Dom Opieki Chmiel to innowacyjny budynek blisko Biłgoraja – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby codziennie dostają dużo dobra i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może oczekiwać komfortowej jesieni życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Biłgoraju — jesień życia w spokojnym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Biłgoraju — w spokojnej lokalizacji, niedaleko lasu. Dookoła domu znajdują się liczne ścieżki i mały ogród, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinną przechadzkę. Piękna okolica, spokój oraz sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy Domu Opieki znajduje się duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także {członków rodziny mieszkańców}.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Budynek bez jakichkolwiek barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z poruszaniem się. Na terenie całego Domu nie ma żadnych schodów czy też wysokich progów, które utrudniałyby codzienność.

Profesjonalny system kamer

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, więc na terenie całego Ośrodka rozlokowano kamery, których baza mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych wizyt

Spotkania bliskich czy swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W słoneczne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest też w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego osób w podeszłym wieku

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju ćwiczeń terapeutycznych, ruchowych czy też manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich chętnych mieszkańców.

Słoneczna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod gołym niebem.

Domowe dania zaplanowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy pensjonariusz otrzymuje codziennie 5 potraw odpowiednio skomponowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby oraz preferencje smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Wizyty bliskich czy swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W pogodne dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przyzywowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Dodatkowe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunków i leków,
  • usługi fryzjerskie i kosmetyczne,
  • ponadprogramowe zajęcia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Zapewniamy opiekę 24/dobę oraz doraźną pomoc lekarza w ramach NFZ — gwarancja bezpieczeństwa

Nasz doświadczony personel dba o to, by każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należny szacunek i otwarcie. Zapewniamy również natychmiastową konsultację lekarską w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego Domu.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie dopasujemy ofertę do potrzeb Twojej bliskiej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów spokojnej starości w pobliżu Biłgoraja i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla bliskiego? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie oraz rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Nawiąż współpracę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całą duszę i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja