Dom Opieki Chmiel to nowy budynek blisko Hrubieszowa – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym osoby w wieku emerytalnym każdego dnia otrzymują dużo sympatii i serdeczności. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może liczyć na komfortową jesień życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Hrubieszowie — jesień życia w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Hrubieszowie — w spokojnym położeniu, niedaleko lasu. Wokół budynku znajdują się liczne chodniki i niewielki park, a niedaleko jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinny spacer. Piękna okolica, harmonia oraz sąsiedztwo lasów zapewnią wypoczynek mieszkańcom.

Przy budynku znajduje się duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także {członków rodziny mieszkańców}.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Budynek bez żadnych przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających kłopoty z przemieszczaniem się. Na terenie całego Domu nie ma żadnych schodów czy też wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Rozbudowany monitoring

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa, więc na terenie całego Domu Opieki zamontowano kamery, których centrala mieści się w pokoju pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych wizyt

Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W letnie dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie znajduje się bezpieczny plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne meble, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego pensjonariuszy

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację ciekawych zajęć rehabilitacyjnych, sprawnościowych czy też manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

Piękna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na podwórku.

Smaczne posiłki zaplanowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego ośrodka otrzymuje codziennie 5 dań odpowiednio zbilansowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby oraz preferencje smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Wizyty bliskich czy swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W letnie dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne wyposażenie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest też w system alarmowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Inne możliwe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych oraz lekarstw,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • dodatkowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy całodobową opiekę oraz doraźną pomoc specjalisty w ramach NFZ — gwarancja bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny personel troszczy się o to, by każdy mieszkaniec czuł się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i zainteresowanie. Zapewniamy także natychmiastową poradę z lekarzem w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego budynku.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie przygotujemy ofertę do potrzeb Twojej kochanej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów opieki dla osób starszych w okolicy Hrubieszowa i chcesz wybrać najlepsze miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na krótkie pobyty. Podpisz umowę z placówką, która w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja