Dom Opieki Chmiel to nowy ośrodek blisko Jabłonny – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym osoby w podeszłym wieku codziennie otrzymują dużo sympatii i serdeczności. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może liczyć na spokojny trzeci wiek.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Jabłonnej — trzeci wiek w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Jabłonnej — w spokojnej lokalizacji, w sąsiedztwie lasu. Wokół domu znajdują się liczne alejki i niewielki park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinną przechadzkę. Piękna okolica, spokój oraz sąsiedztwo lasów zapewnią relaks mieszkańcom.

Przy Domu Opieki jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także {członków rodziny mieszkańców}.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Budynek bez żadnych przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z przemieszczaniem się. Na terenie całego Domu nie ma żadnych schodów i wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Profesjonalny monitoring

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, więc na terenie całego Domu Opieki rozlokowano kamery, których baza mieści się w pokoju pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych wizyt

Wizyty rodzinne czy swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie znajduje się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne meble, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przywoławczy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego pensjonariuszy

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju ćwiczeń terapeutycznych, rekreacyjnych czy też manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich zainteresowanych pensjonariuszy.

Słoneczna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu.

Pyszne posiłki zaplanowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy pensjonariusz dostaje codziennie 5 dań odpowiednio skomponowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, nietolerancje pokarmowe, choroby i preferencje smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W pogodne dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje meble, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przywoławczy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Inne możliwe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunków oraz leków,
  • usługi fryzjerskie i kosmetyczne,
  • ponadprogramowe zajęcia z fizjoterapeutą, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy opiekę 24/dobę i doraźną pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz doświadczony zespół pracowników dba o to, żeby każdy mieszkaniec czuł się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należny szacunek i zainteresowanie. Zapewniamy również natychmiastową poradę ze specjalistą w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego Domu.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie przygotujemy ofertę do potrzeb Twojej bliskiej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów opieki dla osób starszych w pobliżu Jabłonny i chcesz zdecydować się na odpowiednie miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie oraz rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Podpisz umowę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja