Dom spokojnej starości Chmiel to nowoczesny ośrodek blisko Terespola – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym osoby w podeszłym wieku każdego dnia otrzymują wiele dobra i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może oczekiwać komfortowej jesieni życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Terespolu — jesień życia w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Terespolu — w spokojnej lokalizacji, w sąsiedztwie lasu. Wokół domu znajdują się liczne dróżki i niewielki park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinną przechadzkę. Zachwycająca okolica, harmonia i sąsiedztwo lasów zapewnią odprężenie mieszkańcom.

Przy budynku znajduje się duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Budynek bez żadnych przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z przemieszczaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni i wysokich progów, które utrudniałyby codzienność.

Rozbudowany system kamer

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, więc na terenie całego Ośrodka zamontowano kamery, których baza mieści się w pokoju pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych spotkań

Spotkania rodzinne czy swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W słoneczne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie znajduje się bezpieczny plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przyzywowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego pensjonariuszy

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju zajęć terapeutycznych, rekreacyjnych czy też artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich zainteresowanych pensjonariuszy.

Piękna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod chmurką.

Domowe dania skomponowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego Domu dostaje codziennie 5 dań odpowiednio skomponowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby i upodobania smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Spotkania bliskich czy swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W słoneczne dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Dodatkowe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych i lekarstw,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia z fizjoterapeutą, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy całodobową opiekę i natychmiastową pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny zespół pracowników troszczy się o to, aby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należyty szacunek i zainteresowanie. Zapewniamy również natychmiastową konsultację lekarską w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego budynku.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie dostosowujemy ofertę do potrzeb Twojej bliskiej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów opieki dla osób starszych w okolicy Terespola i chcesz zdecydować się na najlepsze miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na krótkie pobyty. Nawiąż współpracę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja