Dom spokojnej starości Chmiel to nowy ośrodek blisko Poniatowej – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym osoby w wieku emerytalnym każdego dnia otrzymują dużo sympatii i serdeczności. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może oczekiwać spokojnej jesieni życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Poniatowej — emerytalny wiek w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Poniatowej — w spokojnej lokalizacji, niedaleko lasu. Wokół domu znajdują się liczne ścieżki i mały park, a niedaleko jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinną przechadzkę. Malownicza okolica, harmonia i sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy budynku jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także {rodzin mieszkańców}.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Dom bez żadnych barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z przemieszczaniem się. Na terenie całego Domu nie ma żadnych stopni czy też wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Rozbudowany monitoring

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka zamontowano kamery, których centrala mieści się w pokoju pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych wizyt

Odwiedziny rodzinne i swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy oraz fotele. W pogodne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przywoławczy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego mieszkańców Domu

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju zajęć rehabilitacyjnych, sprawnościowych czy też artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

Piękna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod chmurką.

Smaczne posiłki skomponowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego ośrodka otrzymuje codziennie 5 dań odpowiednio skomponowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby oraz preferencje smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie wymagania.
Wizyty rodzinne i swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W pogodne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje meble, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przywoławczy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Inne możliwe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunków oraz leków,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia z fizjoterapeutą, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Oferujemy całodobową opiekę oraz natychmiastową pomoc lekarza w ramach NFZ — gwarancja bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny zespół pracowników dba o to, aby każdy pensjonariusz czuł się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i zainteresowanie. Zapewniamy także doraźną konsultację z lekarzem w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego Domu.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie dopasujemy ofertę do potrzeb Twojej kochanej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów spokojnej starości w pobliżu Poniatowej i chcesz wybrać najlepsze miejsce dla bliskiego? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie oraz rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Podpisz umowę z placówką, która w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja