Dom Opieki Chmiel to nowoczesny budynek blisko Stoczka Łukowskiego – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby codziennie dostają dużo sympatii i serdeczności. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może liczyć na komfortowy trzeci wiek.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom seniora w Stoczku Łukowskim — emerytalny wiek w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Stoczku Łukowskim — w spokojnym położeniu, w sąsiedztwie lasu. Wokół budynku znajdują się liczne chodniki i niewielki park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinną przechadzkę. Malownicza okolica, harmonia i sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy Domu Opieki znajduje się duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także {rodzin mieszkańców}.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Budynek bez jakichkolwiek przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających kłopoty z przemieszczaniem się. Na terenie całego Domu nie ma żadnych stopni czy też wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Profesjonalny system monitoringu

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, więc na terenie całego Ośrodka zamontowano kamery, których baza mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych wizyt

Spotkania bliskich oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W ciepłe dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie znajduje się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne meble, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przyzywowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego mieszkańców Domu

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju ćwiczeń terapeutycznych, ruchowych i artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich chętnych pensjonariuszy.

Słoneczna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na podwórku.

Domowe dania opracowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy pensjonariusz dostaje codziennie 5 potraw odpowiednio skomponowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby oraz preferencje smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie wymagania.
Wizyty bliskich oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W ciepłe dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie znajduje się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przyzywowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Dodatkowe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych oraz leków,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • dodatkowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Zapewniamy opiekę 24/h i natychmiastową pomoc specjalisty w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz doświadczony zespół pracowników dba o to, aby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i otwarcie. Zapewniamy również doraźną konsultację ze specjalistą w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego Domu.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie dopasujemy ofertę do oczekiwań Twojej kochanej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów spokojnej starości w pobliżu Stoczka Łukowskiego i chcesz wybrać najlepsze miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na krótkie pobyty. Podpisz umowę z placówką, która w swoją pracę wkłada całą duszę i maksymalne zaangażowanie!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja