Dom spokojnej starości Chmiel to nowoczesny ośrodek blisko Lubartowa – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym osoby w wieku emerytalnym każdego dnia dostają wiele ciepła i serdeczności. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może liczyć na spokojny trzeci wiek.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom seniora w Lubartowie — emerytalny wiek w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Lubartowie — w spokojnym położeniu, w sąsiedztwie lasu. Wokół domu znajdują się liczne dróżki i mały park, a niedaleko jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinny spacer. Bajkowa okolica, spokój oraz sąsiedztwo lasów zapewnią odprężenie mieszkańcom.

Przy budynku znajduje się duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Dom bez żadnych barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z przemieszczaniem się. Na terenie całego Domu nie ma żadnych schodów i wysokich progów, które utrudniałyby codzienność.

Rozbudowany monitoring

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka rozlokowano kamery, których centrala mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych spotkań

Spotkania rodzinne oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W pogodne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne meble, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego mieszkańców Domu

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację ciekawych zajęć terapeutycznych, rekreacyjnych i manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich chętnych mieszkańców.

Słoneczna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod chmurką.

Domowe dania zaplanowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego ośrodka dostaje codziennie 5 dań odpowiednio zbilansowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby i upodobania smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie wymagania.
Wizyty rodzinne czy swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W słoneczne dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przyzywowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Dodatkowe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych oraz lekarstw,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia z fizjoterapeutą, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy opiekę 24/dobę oraz natychmiastową pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz wykwalifikowany personel troszczy się o to, żeby każdy pensjonariusz czuł się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należyty szacunek i zainteresowanie. Zapewniamy również doraźną pomoc z lekarzem w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego budynku.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie dostosowujemy ofertę do potrzeb Twojej bliskiej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów opieki dla osób starszych w okolicy Lubartowa i chcesz zdecydować się na najlepsze miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na krótkie pobyty. Podpisz umowę z placówką, która w swoją pracę wkłada całe serce i głębokie zaangażowanie!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja