Dom spokojnej starości Chmiel to nowy budynek blisko Janowa Lubelskiego – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby codziennie dostają wiele sympatii i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może oczekiwać komfortowego trzeciego wieku.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Janowie Lubelskim — emerytalny wiek w spokojnym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Janowie Lubelskim — w spokojnym położeniu, w sąsiedztwie lasu. Dookoła budynku znajdują się liczne ścieżki i niewielki park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinną przechadzkę. Bajkowa okolica, harmonia i sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy Domu Opieki znajduje się duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Budynek bez żadnych barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z poruszaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni czy też wysokich progów, które utrudniałyby codzienność.

Rozbudowany system monitoringu

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka zamontowano kamery, których baza mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych wizyt

Odwiedziny rodzinne i swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W słoneczne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego pensjonariuszy

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju aktywności, ruchowych i manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich zainteresowanych pensjonariuszy.

Słoneczna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod gołym niebem.

Pyszne dania skomponowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy pensjonariusz dostaje codziennie 5 posiłków odpowiednio zbilansowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, nietolerancje pokarmowe, choroby oraz preferencje smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Odwiedziny rodzinne czy swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy oraz fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne meble, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przyzywowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Dodatkowe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych i lekarstw,
  • usługi fryzjerskie i kosmetyczne,
  • dodatkowe ćwiczenia z fizjoterapeutą, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Oferujemy całodobową opiekę i doraźną pomoc specjalisty w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz doświadczony zespół pracowników troszczy się o to, aby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i otwarcie. Zapewniamy także natychmiastową konsultację z lekarzem w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego budynku.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie przygotujemy ofertę do oczekiwań Twojej kochanej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów spokojnej starości w okolicy Janowa Lubelskiego i chcesz zdecydować się na najlepsze miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Podpisz umowę z placówką, która w swoją pracę wkłada całą duszę i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja