Dom Opieki Chmiel to nowoczesny ośrodek blisko Parczewa – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby każdego dnia otrzymują dużo sympatii i serdeczności. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może oczekiwać komfortowego trzeciego wieku.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Parczewie — trzeci wiek w spokojnym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Parczewie — w spokojnym położeniu, niedaleko lasu. Wokół budynku znajdują się liczne alejki i niewielki ogród, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinną przechadzkę. Zachwycająca okolica, spokój oraz sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy Domu Opieki jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także {członków rodziny mieszkańców}.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Budynek bez żadnych przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających kłopoty z poruszaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni i wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Profesjonalny monitoring

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka rozlokowano kamery, których centrala mieści się w pokoju pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych spotkań

Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy oraz fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje wyposażenie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przyzywowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego mieszkańców Domu

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację ciekawych zajęć rehabilitacyjnych, rekreacyjnych czy też artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich zainteresowanych pensjonariuszy.

Piękna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na wolnym powietrzu.

Smaczne dania opracowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego ośrodka dostaje codziennie 5 dań odpowiednio skomponowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby oraz upodobania smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie wymagania.
Odwiedziny bliskich czy swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Dodatkowe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych oraz lekarstw,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Zapewniamy opiekę 24/dobę oraz doraźną pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz wykwalifikowany zespół pracowników dba o to, aby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należny szacunek i otwarcie. Zapewniamy również doraźną pomoc z lekarzem w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego budynku.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie dopasujemy ofertę do oczekiwań Twojej kochanej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów spokojnej starości w okolicy Parczewa i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla bliskiego? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Podpisz umowę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całą duszę i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja