Dom Opieki Chmiel to nowoczesny budynek blisko Radzynia Podlaskiego – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby każdego dnia dostają wiele dobra i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może oczekiwać spokojnej jesieni życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Radzyniu Podlaskim — trzeci wiek w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Radzyniu Podlaskim — w spokojnym położeniu, niedaleko lasu. Dookoła budynku znajdują się liczne chodniki i niewielki park, a niedaleko jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinny spacer. Zachwycająca okolica, spokój i sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy budynku jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Budynek bez żadnych barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających kłopoty z poruszaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni i wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Rozbudowany system kamer

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Domu Opieki zamontowano kamery, których centrala mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych wizyt

Odwiedziny rodzinne i swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W ciepłe dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego mieszkańców Domu

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację ciekawych zajęć rehabilitacyjnych, sprawnościowych czy też artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich chętnych pensjonariuszy.

Słoneczna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu.

Domowe dania opracowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy pensjonariusz otrzymuje codziennie 5 dań odpowiednio zbilansowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, nietolerancje pokarmowe, choroby oraz preferencje smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W słoneczne dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje wyposażenie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system przyzywowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Dodatkowe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunków i leków,
  • usługi fryzjerskie i kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Zapewniamy całodobową opiekę oraz natychmiastową pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny zespół pracowników troszczy się o to, żeby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należyty szacunek i zainteresowanie. Zapewniamy również doraźną poradę z lekarzem w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego Domu.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie przygotujemy ofertę do oczekiwań Twojej bliskiej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów opieki dla osób starszych w pobliżu Radzynia Podlaskiego i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Nawiąż współpracę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całą duszę i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja