Dom Opieki Chmiel to innowacyjny budynek blisko Rejowca Fabrycznego – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby każdego dnia otrzymują wiele sympatii i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może oczekiwać komfortowej jesieni życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Rejowcu Fabrycznym — emerytalny wiek w spokojnym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Rejowcu Fabrycznym — w spokojnej lokalizacji, w sąsiedztwie lasu. Wokół domu znajdują się liczne dróżki i mały park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinną przechadzkę. Piękna okolica, spokój oraz sąsiedztwo lasów zapewnią wypoczynek mieszkańcom.

Przy Domu Opieki jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także {rodzin mieszkańców}.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Dom bez żadnych barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z przemieszczaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych schodów i wysokich progów, które utrudniałyby codzienność.

Rozbudowany system monitoringu

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka zamontowano kamery, których centrala mieści się w pokoju pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych wizyt

Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne umeblowanie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przywoławczy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego mieszkańców Domu

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację ciekawych aktywności, rekreacyjnych czy też artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich chętnych mieszkańców.

Piękna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się poza budynkiem — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod chmurką.

Pyszne posiłki opracowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy pensjonariusz dostaje codziennie 5 potraw odpowiednio skomponowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby oraz preferencje smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie wymagania.
Odwiedziny bliskich i swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W pogodne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie znajduje się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przywoławczy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Inne możliwe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunków i lekarstw,
  • usługi fryzjerskie i kosmetyczne,
  • dodatkowe zajęcia z fizjoterapeutą, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy całodobową opiekę i doraźną pomoc specjalisty w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz wykwalifikowany personel dba o to, aby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należyty szacunek i otwarcie. Zapewniamy także doraźną poradę z lekarzem w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego Domu.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie przygotujemy ofertę do oczekiwań Twojej bliskiej osoby!

Przejrzałeś już ofertę wielu domów opieki dla osób starszych w pobliżu Rejowca Fabrycznego i chcesz wybrać najlepsze miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Podpisz umowę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalne zaangażowanie!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja