Dom spokojnej starości Chmiel to nowy budynek blisko Tarnogrodu – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby każdego dnia dostają dużo sympatii i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może liczyć na komfortowy trzeci wiek.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom seniora w Tarnogrodzie — trzeci wiek w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Tarnogrodzie — w spokojnej lokalizacji, niedaleko lasu. Wokół domu znajdują się liczne ścieżki i niewielki park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinną przechadzkę. Urzekająca okolica, spokój i sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy budynku jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także {członków rodziny mieszkańców}.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Dom bez żadnych barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z poruszaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni i wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Rozbudowany system kamer

Dbamy o najlepszą jakość bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka rozlokowano kamery, których centrala mieści się w pokoju pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych wizyt

Wizyty bliskich i swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W ciepłe dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas swoje umeblowanie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest też w system alarmowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego pensjonariuszy

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację ciekawych aktywności, ruchowych czy też manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich chętnych mieszkańców.

Słoneczna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na wolnym powietrzu.

Pyszne dania skomponowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy pensjonariusz otrzymuje codziennie 5 potraw odpowiednio skomponowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, nietolerancje pokarmowe, choroby oraz preferencje smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie wymagania.
Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy oraz fotele. W ciepłe dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas swoje meble, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj komfortowo.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przyzywowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Inne możliwe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych oraz leków,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy opiekę 24/dobę i natychmiastową pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny personel dba o to, by każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i otwarcie. Zapewniamy także natychmiastową poradę lekarską w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego Domu.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie dostosowujemy ofertę do potrzeb Twojej bliskiej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów spokojnej starości w okolicy Tarnogrodu i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Nawiąż współpracę z placówką, która w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalne zaangażowanie!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja