Dom spokojnej starości Chmiel to nowoczesny ośrodek blisko Bełżyc – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby codziennie otrzymują dużo ciepła i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może liczyć na spokojną jesień życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Bełżycach — emerytalny wiek w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Bełżycach — w spokojnej lokalizacji, w sąsiedztwie lasu. Wokół domu znajdują się liczne chodniki i niewielki park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinny spacer. Malownicza okolica, harmonia i sąsiedztwo lasów zapewnią odpoczynek mieszkańcom.

Przy budynku jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Budynek bez jakichkolwiek przeszkód architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z poruszaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni i wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Rozbudowany system monitoringu

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, więc na terenie całego Ośrodka rozlokowano kamery, których centrala mieści się w pokoju pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych wizyt

Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy oraz fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas swoje meble, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach, które tego wymagają.

Profesjonalna opieka i organizacja czasu wolnego osób w podeszłym wieku

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju aktywności, rekreacyjnych i artystycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich chętnych pensjonariuszy.

Piękna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu.

Smaczne posiłki zaplanowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy pensjonariusz otrzymuje codziennie 5 dań odpowiednio zbilansowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, nietolerancje pokarmowe, choroby i upodobania smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie wymagania.
Wizyty bliskich i swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy oraz fotele. W ciepłe dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie jest się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne wyposażenie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj komfortowo.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przywoławczy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Inne możliwe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych oraz lekarstw,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe zajęcia z fizjoterapeutą, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy opiekę 24/dobę i doraźną pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz wykwalifikowany zespół pracowników dba o to, aby każdy pensjonariusz czuł się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i zainteresowanie. Zapewniamy także doraźną konsultację z lekarzem w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego budynku.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie przygotujemy ofertę do oczekiwań Twojej bliskiej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów spokojnej starości w okolicy Bełżyc i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla bliskiego? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Nawiąż współpracę z placówką, która w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja