Dom Opieki Chmiel to innowacyjny budynek blisko Kocka – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby codziennie dostają wiele sympatii i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może oczekiwać spokojnego trzeciego wieku.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Kocku — trzeci wiek w spokojnym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Kocku — w spokojnym położeniu, niedaleko lasu. Dookoła domu znajdują się liczne dróżki i mały ogród, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinny spacer. Zachwycająca okolica, spokój i sąsiedztwo lasów zapewnią wypoczynek mieszkańcom.

Przy Domu Opieki jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także {rodzin mieszkańców}.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Dom bez żadnych barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających kłopoty z przemieszczaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni i wysokich progów, które utrudniałyby codzienność.

Rozbudowany monitoring

Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka zamontowano kamery, których baza mieści się w pokoju pielęgniarek.

Wygodne miejsce wspólnych spotkań

Wizyty bliskich i swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W słoneczne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę i bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas swoje meble, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przyzywowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego mieszkańców Domu

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju aktywności, ruchowych i manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich chętnych mieszkańców.

Piękna pogoda jest dobrą okazją do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe na podwórku.

Domowe dania opracowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego Domu dostaje codziennie 5 potraw odpowiednio zbilansowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby i upodobania smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Wizyty rodzinne oraz swój wolny czas z innymi mieszkańcami można spędzać w salonie, który ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy i fotele. W ciepłe dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie znajduje się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas własne meble, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się u nas, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przywoławczy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Inne możliwe usługi

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunków oraz leków,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy opiekę 24/h i doraźną pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz wykwalifikowany zespół pracowników dba o to, żeby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i zainteresowanie. Zapewniamy także natychmiastową poradę lekarską w ramach NFZ. Na dodatek najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego budynku.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie przygotujemy ofertę do oczekiwań Twojej kochanej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów opieki dla osób starszych w pobliżu Kocka i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na pobyty czasowe. Podpisz umowę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja