Dom Opieki Chmiel to innowacyjny budynek blisko Tomasza Lubelskiego – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby każdego dnia otrzymują dużo dobra i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twój bliski może oczekiwać spokojnej jesieni życia.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa opieka

Dom spokojnej starości w Tomaszu Lubelskim — trzeci wiek w spokojnym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Tomaszu Lubelskim — w spokojnym położeniu, w sąsiedztwie lasu. Dookoła domu znajdują się liczne dróżki i mały ogród, a niedaleko jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie idealnym miejscem na rodzinny spacer. Piękna okolica, spokój i sąsiedztwo lasów zapewnią odprężenie mieszkańcom.

Przy Domu Opieki jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla personelu Domu Opieki, a także odwiedzających.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki Chmiel?

Budynek bez jakichkolwiek barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób, mających problemy z przemieszczaniem się. Na terenie całego ośrodka nie ma żadnych stopni i wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Nowoczesny system monitoringu

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego na terenie całego Ośrodka zamontowano kamery, których centrala mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych spotkań

Wizyty bliskich czy swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W pogodne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających dzieci.

Duże pokoje — komfortowe warunki pobytu

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne wyposażenie, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przywoławczy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do podglądu z kamer, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego mieszkańców Domu

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju zajęć terapeutycznych, sprawnościowych czy też manualno-plastycznych. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu i zintegrowanie się wszystkich chętnych pensjonariuszy.

Piękna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z maszyn znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod gołym niebem.

Pyszne posiłki skomponowane przez wykwalifikowanego dietetyka

Każdy mieszkaniec naszego Domu otrzymuje codziennie 5 dań odpowiednio zbilansowanych. Specjalista ds. żywienia bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, alergie, choroby oraz preferencje smakowe i ustala takie menu, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania.
Odwiedziny rodzinne oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W pogodne dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu w naszym ogrodzie, gdzie znajduje się bezpieczny plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Wygodne pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel oferuje 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w telewizor, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji pokoju — można przywieźć do nas swoje wyposażenie, a nawet pomalować ściany na dowolnie wybrany kolor. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj komfortowo.

Każdy pokój wyposażony jest też w system przywoławczy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają też dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnego zagrożenia.

Inne możliwe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunkowych oraz leków,
  • usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne,
  • ponadprogramowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane indywidualnie.

Zapewniamy całodobową opiekę oraz doraźną pomoc lekarza w ramach NFZ — pewność bezpieczeństwa

Nasz wykwalifikowany personel troszczy się o to, aby każda osoba czuła się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich należny szacunek i otwarcie. Zapewniamy również natychmiastową poradę ze specjalistą w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się tylko 900 m od naszego budynku.

Zadzwoń do nas, a indywidualnie dostosowujemy ofertę do oczekiwań Twojej kochanej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów spokojnej starości w pobliżu Tomasza Lubelskiego i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na czas nieokreślony, jak i na krótkie pobyty. Nawiąż współpracę z ośrodkiem, który w swoją pracę wkłada całą duszę i maksymalne zaangażowanie!
5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja