Dom spokojnej starości Chmiel to nowy budynek blisko Nałęczowa – w miejscowości Chmiel Pierwszy, w którym starsze osoby codziennie dostają dużo dobra i życzliwości. To miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Tutaj Twoja bliska osoba może liczyć na spokojny trzeci wiek.

Wykwalifikowany personel

Budynek bez ograniczeń dla niepełnosprawnych

Pomoc w czynnościach życia codziennego

Całodobowa profesjonalna opieka

Dom seniora w Nałęczowie — jesień życia w bezpiecznym miejscu

Ośrodek Rehabilitacyjno-Opiekuńczy Chmiel zlokalizowany jest w małej miejscowości przy Nałęczowie — w spokojnym położeniu, niedaleko lasu. Dookoła budynku znajdują się liczne chodniki i niewielki park, a pobliżu jest Rezerwat Leśny Chmiel, który będzie doskonałym miejscem na rodzinną przechadzkę. Bajkowa okolica, spokój oraz sąsiedztwo lasów zapewnią odprężenie mieszkańcom. Dom opieki Care Home Chmiel to połączenie pełnej opieki medycznej i szeroko rozwiniętej rehabilitacji.

Na terenie domu opieki, przy budynku jest duży parking z brukowej kostki przeznaczony dla pracowników Domu Opieki, a także rodzin mieszkańców.

Dom Opieki Chmiel — dlaczego my?

Budynek bez jakichkolwiek barier architektonicznych

Nasz Dom przystosowany jest do osób starszych, mających problemy z poruszaniem się. Na terenie całego Domu nie ma żadnych schodów i wysokich progów, które utrudniałyby codzienne poruszanie.

Nowoczesny monitoring

Zapewniamy najlepszą jakość bezpieczeństwa, więc na terenie całego Domu Opieki rozlokowano kamery, których centrala mieści się w pomieszczeniu pielęgniarek.

Komfortowe miejsce wspólnych wizyt

Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne kanapy oraz fotele. W letnie dni zachęcamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie jest się mały plac zabaw, który jest dodatkową atrakcją dla odwiedzających wnuków. Naszą misją jest opieka nad osobami samotnymi ,chorymi i potrzebującymi opieki i ciepła rodzinnego domu.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom Opieki Chmiel posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Pragniemy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne meble, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy pensjonariusz czuł się tutaj naturalnie.

Każdy pokój wyposażony jest też w system alarmowy, którego centrum znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Najlepsza opieka i organizacja czasu wolnego pensjonariuszy

Urozmaicamy czas mieszkańców poprzez organizację różnego rodzaju aktywności, sprawnościowych i artystycznych oraz udział w zajęciach służących aktywizacji. Tak spędzony czas jest uatrakcyjnieniem pobytu, terapii zajęciowej i pozwala na wzajemne poznanie się wszystkich zainteresowanych pensjonariuszy.

Słoneczna pogoda jest dobrym pretekstem do tego, aby skorzystać z udogodnień znajdujących się bezpośrednio przy posesji — urządzeń umożliwiających ćwiczenia ruchowe pod gołym niebem.

Domowe dania zaplanowane przez profesjonalnego dietetyka

Każdy pensjonariusz otrzymuje codziennie 5 posiłków odpowiednio zbilansowanych. Dietetyk bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki, jak tryb życia, stan zdrowia, nietolerancje pokarmowe, choroby oraz preferencje smakowe i ustala taki jadłospis, który będzie spełniać wszystkie wymagania. Wyżywienie dietetyczne zgodne jest z wszelkimi standardami.

Odwiedziny bliskich oraz swój wolny czas z innymi pensjonariuszy można spędzać w głównym pomieszczeniu, które ma kominek panoramiczny, duży telewizor, wygodne sofy i fotele. W ciepłe dni zapraszamy rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie znajduje się mały plac zabaw, który jest kolejną atrakcją dla odwiedzających wnuków.

Duże pokoje — komfortowe warunki mieszkaniowe

Dom opieki i rehabilitacji posiada 1- i 2- osobowe pokoje, które wyposażone są w TV, szafę oraz bezprzewodowy internet światłowodowy. Każdy pokój ma swoją oddzielną łazienkę.

Zależy nam na jak najlepszym samopoczuciu wszystkich mieszkańców, dlatego oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz — można przywieźć do nas własne meble, a nawet zmienić kolor ścian. Wszystko po to, by nowy mieszkaniec czuł się tutaj, jak u siebie w domu.

Każdy pokój wyposażony jest również w system alarmowy, którego centrala znajduje się w pokoju pielęgniarek. Opiekunki mają także dostęp do pełnego monitoringu, który pozwala zareagować w porę w sytuacjach ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Dodatkowe udogodnienia

  • zakup ubrań, środków farmaceutycznych, opatrunków oraz leków,
  • usługi fryzjerskie i kosmetyczne,
  • dodatkowe ćwiczenia fizjoterapeutyczne, a także inne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarsko-opiekuńczą 24h/dobę oraz natychmiastową pomoc lekarza w ramach NFZ — gwarancja bezpieczeństwa

Nasz profesjonalny personel troszczy się o to, aby każdy mieszkaniec czuł się tutaj bezpiecznie. Każdy pracownik ma bogate doświadczenie związane z opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi oraz wykazuje wobec nich odpowiednią życzliwość i zainteresowanie. Zapewniamy także natychmiastową profesjonalną opiekę i poradę lekarską w ramach NFZ. Dodatkowo najbliższa placówka NFZ znajduje się zaledwie 900 m od naszego budynku.

Skontaktuj się z nami, a indywidualnie dopasujemy ofertę do potrzeb Twojej bliskiej osoby!

Zapoznałeś się z ofertą wielu domów spokojnej starości w okolicy Nałęczowa i chcesz wybrać odpowiednie miejsce dla swojej bliskiej kochanej osoby? Zapraszamy do Domu Opieki Chmiel na wstępne oprowadzenie i rozmowę. Przyjmujemy osoby na pobyty krótko i długoterminowe. Podpisz umowę z placówką, która w swoją pracę wkłada całe serce i maksymalny zapał!

5/5 - (25 głosów)

Ostatnia aktualizacja